وبلاگ

ویژگی تشک طبی و فنری

ویژگی تشک طبی و فنری

انواع تشک طبی و فنری

ویژگی تشک طبی و فنری و انتخاب و خرید یک تشک که با سلیقه شما متناسب باشد، امری دشوار است. حتی ممکن است که هنگام خرید دچار مشکل شوید. چرا که در بین انواع مختلفی از تشک­ها قرار می­گیرید و نمی­دانید که کدام را انتخاب کنید.

علاوه بر این، شما باید تشکی انتخاب کنید که مناسب شرایط جسمی شما باشد. تشک طبی و فنری یکی از انواع تشک­ هایی است که با هر شرایط جسمی متناسب است. تشک­های فنری به دلیل ارتجاعی بودن و وجود تنها فنر باعث می­شود تا شما به مرور زمان کمرتان آسیب ببیند.

تشک­های طبی تنها مخصوص بیماران است و استفاده از آن برای افراد معمولی توصیه نمی­شود. بنابراین تشک طبی و فنری بهترین انتخاب است. برای آشنایی با این تشک در ادامه ویژگی تشک طبی و فنری را بازگو می­کنیم.

در فروشگاه مهر آسا انواع تشک و مبلمان  و کالای خواب تولید میگردد، که شامل:

مبل خانگی | مبل تختخواب شو ا تشک طبی، تشک فنری، تشک سوپر طبی، تشک سوپر فنری، تشک طبی و فنری، تشک اسفنجی، تشک ابری، تشک کودک، تشک نوجوان، تشک مهمان، تشک مسافرتی، می باشد.

که همه با رعایت استانداردهای کیفتی می باشد، که از محصولات و تشک های با کیفیت و دارای استاندارد هستند. برای خرید مبل و یا خرید کالای خواب | خرید تشک | خرید سرویس خواب | باکس تشک | تاج باکس با مهر آسا در تماس باشید.

ویژگی تشک طبی و فنری

ویژگی ساختار تشک طبی و فنری

یکی از ویژگی­های تشک طبی و فنری این است که در هسته اصلی آن فنری  و فوم بکار رفته است. این تشک، برخلاف تشک­های طبی که سفت هستند، نرم و انعطاف­پذیر می­باشد.

به همین دلیل برای افرادی که به خوابیدن بر روی تشک نرم علاقه دارند، مناسب است. یکی دیگر از ویژگی­های تشک طبی و فنری، مربوط به فنر آن است. این تشک­ها از فنر متصل یا فنر منفصل ساخته می­شوند.

هر کدام از این فنرها ویژگی خاص خود را دارند.

ویژگی تشک طبی و فنری منفصل

ویژگی تشک طبی و فنری متصل

یکی از ویژگی تشک طبی و فنری متصل شکل ظاهری فنر است. فنر متصل به صورت رشته ­های مارپیچی است که در هم تنیده شده و به یک فریم فلزی تشک متصل هستند.

فنر متصل در دو نوع درشت و میکرو وجود دارد. یکی از مزایای تشک فنری میکرو این است که ارتعاشات کم و نرمی کنترل شده دارد.

به علاوه باعث می­شود تا درجه طبی آن افزایش یابد. اگر تشک با فنر متصل نرمی زیادی داشته باشد، هنگام خوابیدن بر روی آن ارتعاش زیادی به وجود می­آید. از این رو به مرور زمان تشک گود می­افتد.

ویژگی تشک فنری منفصل

ویژگی تشک طبی و فنری منفصل

ویژگی تشک طبی و فنری با فنر منفصل این است که فنرها به صورت جداگانه در پاکت قرار دارند. از این رو ارتعاشات ناشی از حرکت کم می­شود.

این تشک نرم و درجه طبی بالاتری دارد. به همین دلیل از ستون فقرات افراد حمایت بیشتری می­کند. زمانی­که به نقاطی از تشک فشار وارد می­شود، نقاط دیگر تشک جا به جا نمی­شوند. از این رو ارتعاشات در تشک به نقاط دیگر منتقل نخواهد شد. این امر در تشک­های دو نفره اهمیت بیشتری دارد.

چرا که اگر یک فردی تکان بخورد، باعث می­شود فرد دیگر از خواب بیدار شود. از آنجا که تعداد فنرها در تشک طبی و فنری منفصل بیشتر از تشک طبی و فنری متصل است، وزن این تشک بیشتر می­باشد.

ویژگی متریال تشک طبی و فنری

یکی از ویژگی تشک طبی و فنری متریال به کار رفته در آن است متریالی که در این تشک­ها استفده می­شود شامل اسپان باند و الیاف ویژه، اسفنج و ریباند می­باشد.

تشک طبی و فنری که در شرکت مهر آسا تولید می­شود، بهترین متریال و فنر را دارد. این فنرها، فنر میکرو هستند که از گود افتادن لبه­ های تشک به دلیل استفاده مکرر جلوگیری می­کند.

ویژگی تشک طبی و فنری وجود کپسول هوا است. کپسول هوا در ساختار تشک باعث می­شود تا فنرها زنگ نزنند.

تشک طبی و فنری فروشگاه مهر آسا تشک­ هایی با کیفیت منحصر به فرد هستند و تمامی آن­ها دارای ضمانت می­باشند. برای دیدن انواع تشک و تشک طبی و فنری، تشک فنری و تشک طبی می­توانید با شرکت مهر آسا تماس گرفته و سفارش دهید.

کیفیت تمامی تشک­ ها در این شرکت عالی بوده و شما می­توانید آن­ها را با قیمت تشک ارزان و مقرون به صرفه خریداری کنید. برای خرید می­توانید به صورت حضوری و از طریق سایت فروشگاهی اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − هشت =