تشک ارزان 

اگر تمایل دارید که برای تختخواب خود تشک ارزان بخرید، پیشنهاد می‌کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه کنید. تشک ارزان توسط یک شرکت آلمانی تولید می‌شود. این شرکت در سال 1394 در ایران فعالیت می‌کند. محصولاتی که توسط این شرکت تولید می‌شود، همگی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

برای تولید تشک ارزان از تکنولوژی‌های و دستاوردهای علمی در حوزه تولید تشک استفاده شده‌ است. این تشک دارای ویژگی‌ها و مزایای بسیار زیادی برخوردار است. با وجود اینکه مدت زیادی نیست که این شرکت در ایران فعالیت می‌کند، اما تشک ارزان و کالاهای خواب دیگر این شرکت در میان ایرانیان طرفداران خود را دارد.

به همین دلیل می‌توان نتیجه گرفت که تشک ارزان از کیفیت بالایی برخوردار است.

 مشاوره با کارشناسان مهر آسا در تماس باشد. 55269069-021

تشک ارتوپدیک ارزان

یکی از انواع تشک ارزان، تشک طبی یا ارتوپدیک است. این محصول، بسیار با کیفیت استد در داخل آن یک لایه مموری فوم وجود دارد. از این رو این تشک، به خوبی از کمر، گردن و ستون فقرات شما پشتیبانی می‌کند.

مموری فوم می‌تواند با حالت بدن می‌تواند تطابق یابد. به همین دلیل هر طرف از بدن که بر روی تشک به اندازه مناسب فرو برود، بخش‌هایی از بدن که پرفشار است، باعث می‌شود تا انحنای طبیعی بعد حفظ شود.

در داخل تشک طبی ارزان، فنر پاکتی وجود دارد. از این رو پشتیبانی مناسب از لایه فوقانی ایجاد می‌کند. به همین دلیل از گود افتادگی بر روی تشک جلوگیری خواهد کرد.

یکی از مزایای این تشک که از فنر و مموری فوم استفاده می‌کند، این است که جریان هوا را در تشک بیشتر کرده و از حبس شدن گرما را کاهش می‌دهد. وجود سیستم فنری منفصل که در تشک طبی ارزان وجود دارد باعث می‌شود تا حرکت بر روی سطح را ایزوله کند.

این یک مزیت نسبت به تشک‌های فنری متصل است. اگر فشار بر بخشی از تشک وارد شود، فرو نرفته و شیب پیدا نمی‌کند. این برای تشک‌های دو نفره یک مزیت محسوب می‌شود.

تشک ارزان برای خرید

تشک اسلیپ ارزان

لاتکس از شیره درخت کائوچو گرفته می‌شود. در پروسه تولید لاتکس این ماده طبیعی است. بنابراین به محیط هیچ آسیبی وارد نمی‌کند. علاوه‌بر این، در فرآیند تولید لاتکس از مواد افزودنی شیمیایی استفاده نمی‌شود.

از این رو این ماده در میان دوستداران طبیعت طرفداران بسیاری دارد. شرکت‌های بسیاری برای تولید فوم لاتکس از این ماده استفاده می‌کنند. تشک ارزان نیز از این قاعده مستنثنی نیست. تشک لاتکس ارزان مدل تمام فوم بوده و در هسته آن از فوم هیلیوسافت است.

در لایه بالایی این تشک یک فوم لاتکس طبیعی وجود دارد. به همین دلیل یک تشک راحت بوده که از بدن به خوبی حمایت می‌کند. یکی از مزایای فوم لاتکس نسبت به مموری فوم این است که این فوم قابلیت تنفس و عبور دادن جریان هوا را دارد. از این رو از حبس شدن گرما مانع می‎شود.

علاوه بر این فوم لاتکس انعطاف‌پذیری بیشتری دارد. از این رو هنگام خواب جریان خون را به خوبی حفظ می‌کند. از خصوصیات منحصر به فرد تشک ارزان که با فوم لاتکس تولید شده، پارچه رویه آن است.

این پارچه از تکنولوژی اکسیژن پلاس تولید می‌شود. منافذی که بر روی پارچه تشک فنری وجود دارد، عرق بدن را جذب کرده و دمای آن را ثابت نگه‌می‌دارد. بنابراین هنگام خواب، به علت عرق و احساس گرما از خواب بیدار نخواهید شد. برای خرید تشک ارزان با کارشناسان مهر آسا در تماس باشید.

خرید تشک ارزان مهر آسا

آیا تکنولوژی ساخت تشک ارزان آلمانی است؟

تشک ارزان با محصولات خود تایید جامعه پزشکی را گرفته است. زیرا توانسته تکنولوژی‌های جدید در محصولات خودش وارد کرده و به درستی از آن‌ها استفاده کند. دوم اینکه در تولید محصولات خود از مواد اولیه با کیفیت و مرغوب به کار برده است.

اما در ساخت تشک ارزان به صورت کامل از تکنولوژی‌های آلمانی استفاده نمی‌کنند. اما این شرکت توانسته تقریبا از تمامی تکنولوژی‌های دنیا در ساخت تشک ارزان استفاده کند. بنابراین در هیچ جای دنیا تشکی مانند تشک ارزان پیدا نخواهید کرد.

در ایران تشک ارزان به دو دسته تقسیم می‌شوند:

  • محصولات تحت لیسانس زست: این محصولات در کارخانه در ایران تولید می‌شود.
  • محصولات وارداتی زست: این نوع محصولات از کشور آلمان وارد می‌شود.

از آنجا که تشک ارزان یک محصول خارجی است و از مواد مرغوب برای تولید آن استفاده شده است، قیمت آن بسیار بالا می‎باشد. در حالی‌که در ایران برندهای به نامی وجود دارد که می‌توانید بهترین تشک را از آن‌ها خریداری کنید.

این برندهای ایرانی نیز از تکنولوژی‌های به روز دنیا استفاده می‌کنند. از این رو اگر می‌خواهید تشکی با قیمت مقرون به صرفه خریداری کنید، ما تشک‌های ایرانی مانند تشک خوشخواب و تشک رویال را پیشنهاد می‌دهیم.

اما اگر می‌خواهید تشکی بهتر و حرفه‌ای تر داشته باشید تشک ارزان بهترین گزینه است. برای دریافت مشاوره خرید تشک ابری می‌توانید با فروشگاه مهر آسا تماس بگیرید. همچنین می‌توانید خرید خود را به دو صورت آنلاین و حضوری انجام دهید.